Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

Резервуар для зберігання Кас 50, 150, 200, 1000, 4000 м3
К списку
Описание
 
ID: 176401
Связаться с автором объявления
Написать автору
Віталій
Украинка
Киевская обл

Полімерні ємності «Грін Модуль» у металевому оцинкованому каркасі це довговічні, зручні, надійні та економічні резервуари для води та добрив КАС та інших рідин. Ми гарантуємо наш виріб на 5 років, розрахунковий термін експлуатації до 30 років. - оцинкований металевий каркас забезпечує довговічність та міцність резервуара; - пластиковий вкладиш із поліпропілену (або ПВХ), яким ізолюється металева частина ємності, забезпечує водонепроникність та тривалий термін експлуатації ємності. Металевий каркас складається з оцинкованих листів товщиною 0, 8-2 мм., Виробництво - Україна. Сфера застосування ємностей Грін Модуль: зберігання питної та технічної води промислових підприємств, офісних будівель, готелів, пансіонатів, малих населених пунктів тощо; використовуються як пожежні резервуари, а також для зберігання питної води шкіл, лікарень, військових гарнізонів, готелів, пансіонатів, офісів, промислових підприємств; зберігання води та рідких мінеральних добрив у сільському господарстві; запас води для поливу великих територій (парків, футбольних полів тощо); запас води для поливу фруктових дерев, квітів при вирощуванні овочів, у тому числі в тепличних господарствах; ємності для вирощування риби; технологічні ємності у водопідготовці та очищенні стічних вод; тимчасове зберігання води для віддалених робочих селищ, виїзних робочих бригад (з подальшим демонтажем та перенесенням в інше місце); переливні ємності для басейнів – в обмежених (підвальних) приміщеннях можна збирати ємності великого обсягу.

Просмотров: 88
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама