Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

RFID зчитувач RR08D-K з інтерфейсом RS485 вбудовуваний
К списку
Описание
1100 грн.
ID: 177860
Связаться с автором объявления
Написать автору
+380505668340
+380988377156
www.store.pro100systems.c om.ua
Владимир
Харьковская обл.

Вбудовуваний RFID зчитувач RR08D-K з інтерфейсом RS485 зчитує безконтактним способом унікальний код, записаний в RFID карти, брелоки і інші мітки стандарту EM-Marine (частота 125 кГц) і видає зчитану інформацію по протоколу Modbus RTU.
Можливий контроль як короткочасного зчитування RFID-карти (наприклад, в системах контролю доступу або обліку робочого часу), так і тривалого (наприклад, у складі приладів типу "енергозбережна кишеня").
Основний інтерфейс підключення пристрою - RS485. Крім того, на платі може бути присутнім інтерфейс USB (для оновлення вбудованого програмного забезпечення і первинного налаштування параметрів зчитувача).
Модифікація зчитувача RR08D-K поставляється без корпусу і призначена для вбудовування в корпуси і прилади замовника. Плата зчитувача має габарити 76 х 49 х 14 мм (без роз'єму USB) або 81 х 49 х 14 мм (з роз'ємом USB-B). Котушка-антена має діаметр 55 мм і товщина 3 мм. За узгодженням із замовником можлива комплектація котушкою-антеною з діаметром 27 мм.
Дальність прочитування складає до 8 см, залежно від типу і розміру RFID-мітки.
Для роботи зчитувача потрібно зовнішнє джерело живлення постійного струму з напругою 12В (допустимий діапазон 8...15 В). За узгодженням із замовником може бути виготовлена модифікація з напругою живлення 24 В.
Струм, споживаний пристроєм, не перевищує 50 мА.
Постійним замовникам пропонуються спеціальні ціни.
Докладніше на сайті та в блогах компанії Про100 Системи.

Просмотров: 93
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама