Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

Дистанційний контроль температури
К списку
Описание
img1
 
ID: 80176
Связаться с автором объявления
Написать автору
Романов Роман
Киев
Киевская обл

Для об'єктів може знадобитися дистанційний контроль температури. Якщо вони розташовані у важкодоступних місцях або мають високу температуру поверхні, контактні методи тут будуть безсилі. Будуть потрібні пірометри, прилади, що дозволяють на відстані визначати температуру різних предметів / об'єктів, забезпечуючи персоналу повну безпеку.

Крім того, є такі сфери промисловості, як нафтопереробна або сталеливарна, коли контактний завмер температури буде сповільнювати технологічний процес або зажадає його зупинки, що не представляється можливим (підприємство зазнає серйозних збитків).

Дистанційний контроль температури широко поширений і в сфері ЖКГ. Їх впровадження дозволило скоротити травмоопасность виробництва (відпала необхідність близько підходити до високотемпературних об'єктів) і збільшити продуктивність праці.

Звичайно, мобільні пристрої менш точні, ніж стаціонарні пірометри. Однак переносні прилади характеризуються компактними габаритами (поміщаються навіть в кишені, не кажучи вже про сумку) і простий експлуатації. Звідси і широка сфера застосування.
Галузь застосування

Найбільше дистанційний контроль температури затребуваний в:
• Електроенергетиці. Низькотемпературні пристрої застосовуються для діагностики контактних з'єднань і оцінки стану ізоляторів, радіаторів, трансформаторів і ліній електропередач. Компактний прилад дає можливість швидко виявити ділянку перевантаження електропроводки і локалізувати його;
• Теплоенергетиці. Пірометри незамінні при діагностиці якості теплової ізоляції приміщень. Вони також використовуються для контролю температури теплотрас, виявлення місця поломки, їли прорвало, припустимо, трубу з гарячою водою;
• Будівництві. Тут пристрої допомагають будівельникам / ремонтним бригадам виявляти в житлових будинках і будівлях промислового призначення тепловтрати. Пірометри дають можливість виявляти і розриви в теплоізоляційної оболонці стін;
• Металургії / машинобудуванні. У даній сфері виконується дистанційний контроль температури над куванням,

Просмотров: 105
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Хотите держать себя в форме, не выходя из дома?Тогда этот чудо турник специально для Вас!

emarket.co.ua
Киев
650 грн


Расширенный поиск

Реклама