Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

Прогрів бетону і схема контролю його температури
К списку
Описание
img1
 
ID: 80181
Связаться с автором объявления
Написать автору
Романов Роман
Киев
Киевская обл

Якщо підприємство хоче випускати високоякісні бетонні конструкції, необхідно строго дотримуватися виробничі технології і приділяти належну увагу дотриманню температурного режиму, що відбуваються.
прогрів бетону
Бетонні конструкції необхідно прогрівати, як тільки їх температура знизиться до позитивної п'ятиградусний температури. Це дозволяє виробу швидше набирати міцність. Дану операцію виконує високотехнологічний термоелектричний мат, що не вимагає придбання інших приладів електричного постачання, а на підготовку - багато часу.
Завдяки термомат бетон твердне в проміжку 10-20 годин. Обладнані ІК променями, термомати, каталитически впливаючи на структуру бетону, прогрівають його конструкцію на повну глибину. Тому на даному етапі важливо постійно вимірювати бетонну температуру.
Спочатку термомати використовували тільки невеликі компанії, але зрослий до них інтерес привернув увагу і великих виробників ЖБК. Всі зрозуміли, що термомати -прекрасна альтернатива пару.
Термомати, створені на основі плівок, випромінюючих тепло, встановлюються в ПВХ оболонку. Це нагрівач 12-міліметрової товщини, укомплектований двома шарами, теплоізоляційним і теплоотражающим. Виготовляється різної конфігурації і будь-якої площі. Його тепловіддача, спрямована в одну сторону, рівномірно розподіляється по всій поверхні.
Контроль прогріву бетону
Термомати використовуються для прогріву бетону, але схема контролю температури передбачає і наявність портативного пирометра. З його допомогою необхідно періодично виконувати виміри в різних точках, щоб постійно контролювати тепловий стан бетону. Ручний апарат хороший тим, що дає можливість фіксувати дані на відстані, не наближаючись до поверхні вимірюваного предмета.
Принцип роботи пирометра і його гідності
Схема контролю температури бетону пірометром проста:
1. Вимірювальний девайс вловлює тепловипромінювання, що виходить від вироби;
2. За допомогою ПО отриманий сигнал аналізується;
3. Інформація про температуру видається на дисплей приладу.
Переваги електронного

Просмотров: 72
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
West Wood пропонує Декоративні дерев'яні балки, балки під старовину, Фальш-балки дерев'яні під старовину власного виробництва.

west-wood.biz
Киев
95 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн


Расширенный поиск

Реклама