Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

Fixturlaser SMC - балансування вентиляторів і димососів
К списку
Описание
img1
 
ID: 92679
Связаться с автором объявления
Написать автору
BALTECH
Киевская обл

Нова система для балансування вентиляторів і димососів з'явилася на ринку в цьому році. Fixturlaser SMC це новий етап розвитку приладів для автоматичної діагностики і віброналадка(балансува ння) машин і механізмів: насосів, редукторів, вентиляторів, димососів, ексгаустерів, компресорів, турбін і електричних машин.
Новий прилад має кольоровий тачскрін дисплей, вбудовані шаблони приводів, трансмісій і виконавчих механізмів, з яких користувач на місці дуже просто може конфігурувати дану машину.
У дисплейному блоці Fixturlaser SMC вбудована цифрова камера, що дозволяє сфотографувати реальну машину для відображення її основних вузлів і елементів в підсумковому протоколі балансування.
Система має унікальний бездротової трехосевой акселерометр, який робить вимір вібрації відразу за трьома напрямками (A - осьовий, H - горизонтально-поперечн ий і V - вертикальне). В даному приладі вимірювання виконуються в три рази швидше, ніж наприклад простим віброметри BALTECH VP -3410. Якщо ви ввели дані по частоті обертання ротора перед виміром, то модуль автоматичної діагностики визначити несправність машини і ви значно скоротите час для прийняття рішення про необхідні заходи щодо сервісних і ремонтних робіт.
Вбудований стробоскоп дозволяє визначити місця послаблень або уточнити кількість оборотів в будь-якому доступному місці на роторі.
Унікальний вбудований пирометр дає додаткову можливість записати в звіт температуру на підшипникових опорах, або на корпусі електродвигуна або редуктора.
Наприклад, балансування вентиляторів і димососів у сервіс-інженерів компанії BALTECH раніше займала одну-дві години, тепер з новою системою Fixturlaser SMC (Smart Machine Checker)ми можемо врівноважити крильчатку в 2-3 рази швидше. Звіт і етапи віброконтроля і балансування формуються автоматично і користувачеві буде потрібно тільки за допомогою флеш-наккопітеля роздрукувати протокол на будь-якому типі принтера або зберегти на персональному комп'ютері.
Для демонстрації і навчання навичкам вібродіагностики і балансування

Просмотров: 62
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Черный чай Remsey 75 пакетиков. Отличается своим особенным изысканным вкусом. Чай Remsey помогает снимать повседневную усталость, избавляться от стресса и нап

sardonix.com.ua
Киев
47 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама