Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Оборудование и Мате...

Оборудование

BALTECH - Балансування деталей приладом Fixturlaser SMC Balancer
К списку
Описание
img1
 
ID: 92722
Связаться с автором объявления
Написать автору
BALTECH
Киев
Киевская обл

Як показує досвід, фахівців компанії BALTECH , при експлуатації і контролю вібраційних характеристик вентиляторів на стадії їх експлуатації, основні причини, що призводять до виходу цих механізмів з ладу, пов'язані з підвищеними динамічними навантаженнями, що діють на підшипникові вузли і приводять до передчасних пошкоджень і руйнувань. Величини динамічних навантажень в першу чергу залежать від рівня експлуатаційного дисбалансу робочих коліс вентиляторів, а також від якості виконання центрування приєднуються за допомогою муфт роторів (для великих вентиляторів і димососів) та від технічного стану підшипників вентиляторів, які можуть погіршуватися в процесі експлуатації.
Домогтися мінімальної розцентровки можна при використанні сучасних систем центрування серії « Квант-ЛМ » , стан підшипників ми рекомендуємо перевіряти за допомогою віброаналізатора BFLTECH VP -3470. Збільшення фактичного рівня дисбалансу механізму в два рази по відношенню до допустимому, скорочує термін служби підшипників в 8 разів. Балансування в власних опорах Вам допоможе зробити прилад и Fixturlaser SMC або « ПРОТОН-Баланс II » - віброметр-тахометр-бал ансувальник-терм ометр або BALTECH VP-3470 - віброметр-балансувальн ик , Так само компанія BALTECH виробляє балансувальні верстати BALTECH HBM , за допомогою яких Ви можете проводити балансування вентиляторів і інших деталей в один пуск. Аналогічні дані є по динамічним навантаженням пов'язаним з розцентровки роторів механізмів і дефектами їх підшипників. На практиці технічний стан вентилятора зазвичай оцінюється за рівнем вібрації, вимірюваної на його підшипникових вузлах c допомогою віброметрів серії « V ibro P oint » виробництва компанії BALTECH .
Дослідження вітчизняних і зарубіжних фахівців показали, що тривала експлуатація підшипників машин можлива при рівнях вібраційного навантаження по прискоренню що не перевищує 0.1 g , що в залежності від частоти обертання ротора машини приблизно відповідає 2 - 6 мм / сек за середнім квадратическому значенням віброшвидкості . Дотр

Просмотров: 59
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Мы являемся прямым поставщиком ☝ Очень хорошие цены и качество ! Почтой Украины по Украине доставка бесплатная!

ok.ru
КиевРасширенный поиск

Реклама