Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Другие ремонтные ра...

Аккумуляторная полировочная машинка YK49
К списку
Описание
img1
1540 грн.
ID: 182145
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 466-55-63
+38 (097) 402-64-19
www.forauto.in.ua
Оксана
Киевская обл

Акумуляторна полірувальна машинка YK49
Бездротова електрична полірувальна машина YK49 з ергономічною конструкцією ручки, зручніша на дотик, одночасно знижує вібрацію, низький рівень шуму та низькі вібрації. Самоклейний лоток внизу для легкої заміни шліфувального диска. 6 регульованих швидкостей, ви можете легко відрегулювати відповідно до ваших вимог. Це круглий шліфувальний диск діаметром 125 мм, практичний для задоволення ваших робочих потреб.

Особливості:
Корпус виготовлений із пластику, компактна конструкція, легкий і портативний, зручний для перенесення та простий в експлуатації.
Потужний двигун потужністю 1250 Вт, вища ефективність шліфування та полірування, низький рівень шуму, приємний ефект розсіювання тепла, чудова довговічність і тривалий термін експлуатації.
Ергономічний дизайн ручки, дизайн із гумовим покриттям із зручнішим відчуттям рук, низьким рівнем шуму та низькою вібрацією одночасно.
Використання ексцентрикового вібраційного полірування, відстань обертання полірувального диска 9 мм має неправильний овал, який простий у використанні та не пошкоджує фарбу для досягнення кращого ефекту полірування.
Круглий шліфувальний диск діаметром 125 мм, самоклейний лоток внизу для легкої заміни наждачного паперу (не входить до комплекту).
6 регульованих швидкостей, швидкість обертання 2800-5500 об/хв, підходить для низькошвидкісного шліфування, середньошвидкісного шліфування та високошвидкісного полірування, ви можете легко відрегулювати відповідно до ваших вимог.
Багатопортове повітря з тривимірного повітряного охолодження, довгі години роботи без тепла, з гарним ефектом теплоізоляції й не згоряє після тривалого використання.
Експерт із полірування та вощіння, гладкий і рівний, не пошкодить фарбу автомобіля, нехай автомобіль відновиться, яскравий, як новий.
Багатофункціональність , шліфування дерева, полірування автомобілів, видалення іржі металу, полірування меблів, полірування фарби тощо.
Широке застосування, підходить для авторемонтних заводів, фабрик дерев'яних меблів

Просмотров: 72
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предлагайте свои варианты в рабочем состоянии

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн


Расширенный поиск

Реклама