Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Авто

Сельхоз спецтехника

Продам культиватори суцільного обробітку грунту «Atlas»
К списку
Описание
img1
170000 грн.
ID: 183543
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (097) 071-10-22
Дмитро
Киевская обл

Підприємство ARK Group пропонує купити культиватори для суцільного обробітку грунту «Atlas». Агрегати призначені для комплексної обробки ґрунту, підрізання, вичісування та ущільнення поверхневого шару поля перед посівом. Культиватор суцільного обробітку причіпний працює з тракторами, які мають потужність від 60 к. с.
Конструкція агрегатів зі зниженою масою дозволяє використовувати менш потужні трактори зі збереженням ефективності обробітку.
Культиватори причіпні суцільного обробітку застосовують для всіх типів ґрунтів, внаслідок комплектації якісними стійками. Агрегати серії «Atlas» - це культиватори найвищої якості в Україні, які показують неперевершену якість обробки на полях з великою кількістю рослинних решток та на парах.
Дворядна гребінка забезпечує рівномірне розподілення і вичісування пожнивних залишків та ґрунтових утворень. Трубчастий коток остаточно формує правильну ґрунтову фракцію та ущільнює поверхню.
Тел.: (097) 071-10-22, (096) 188-83-02, (099) 477-81-13. Дмитро.

Просмотров: 36
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама