Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Авто

Запчасти и аксессуа...

Гидромотор 210. 12. 12. 00Г
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
3456 грн.
ID: 59281
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (098) 157-57-98
Денис
Харьков
Харьковская обл.

Гидромотор 210.12.12.00Г
Принцип дії шестеренних гідромоторів

Шестеренні гідромотори працюють за принципом подавання тиску рідини на шестерні з неврівноваженими зубцями, що надає їм обертання. Перевага даного типу гідравлічного мотора полягає в простоті конструкції і можливості досягнення частоти обертання до 10000 об/хв (спеціальне виконання). Звичайна частота обертання досягає 5000 про/хв при встановленому тиску робочої рідини — 200 bar. До недоліків шестеренного гідромотора відноситься низький коефіцієнт корисної дії, який не перевищує значення 0, 9.

Пластинчасті гідромотори

У пластинчастих гідромоторів робочі камери утворюються витискувача, пластинами, розташованими на роторі. Для герметичності камер застосовуються пружини під пластинами, забезпечуючи їх постійне притискне зусилля до стінок статора. Вісь ротора зміщена щодо осі статора і при подачі робочої рідини об'єм камери всмоктування збільшується, а об'єм камери, з якої відбувається нагнітання, зменшується. До недоліків механізмів такого типу відносять низьку ремонтопридатність та неможливість експлуатації агрегату при низьких температурах (залипання пластин).

Радіально-поршневі гідромотори

Радіально-поршневі гідромотори застосовуються при відносно високому тиску робочої рідини (від 10 мПа). Камерами в гідромоторі є циліндри, розташовані радіально, відповідно роль вытеснителей грають поршні. Під впливом високого тиску робочі камери приводять у рух вал двигуна. Механізм розподілу на валу по черзі з'єднує камери з лініями тиску і зливу робочої рідини.

Просмотров: 62
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
West Wood пропонує Декоративні дерев'яні балки, балки під старовину, Фальш-балки дерев'яні під старовину власного виробництва.

west-wood.biz
Киев
95 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама