Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Авто

Запчасти и аксессуа...

Гидронасос 310. 12. 04
К списку
Описание
3153 грн.
ID: 59302
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 566-66-06
Игорь
Харьков
Харьковская обл.

Гидронасос 310.12.04
Принцип дії шестеренних гідромоторів

Шестеренні гідромотори працюють за принципом подавання тиску рідини на шестерні з неврівноваженими зубцями, що надає їм обертання. Перевага даного типу гідравлічного мотора полягає в простоті конструкції і можливості досягнення частоти обертання до 10000 об/хв (спеціальне виконання). Звичайна частота обертання досягає 5000 про/хв при встановленому тиску робочої рідини — 200 bar. До недоліків шестеренного гідромотора відноситься низький коефіцієнт корисної дії, який не перевищує значення 0, 9.

Пластинчасті гідромотори

У пластинчастих гідромоторів робочі камери утворюються витискувача, пластинами, розташованими на роторі. Для герметичності камер застосовуються пружини під пластинами, забезпечуючи їх постійне притискне зусилля до стінок статора. Вісь ротора зміщена щодо осі статора і при подачі робочої рідини об'єм камери всмоктування збільшується, а об'єм камери, з якої відбувається нагнітання, зменшується. До недоліків механізмів такого типу відносять низьку ремонтопридатність та неможливість експлуатації агрегату при низьких температурах (залипання пластин).

Радіально-поршневі гідромотори

Радіально-поршневі гідромотори застосовуються при відносно високому тиску робочої рідини (від 10 мПа). Камерами в гідромоторі є циліндри, розташовані радіально, відповідно роль вытеснителей грають поршні. Під впливом високого тиску робочі камери приводять у рух вал двигуна. Механізм розподілу на валу по черзі з'єднує камери з лініями тиску і зливу робочої рідини.

Просмотров: 76
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Хотите держать себя в форме, не выходя из дома?Тогда этот чудо турник специально для Вас!

emarket.co.ua
Киев
650 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро куплю автомобиль для себя, вслюбом со состоянии по рыночной цене, рассмотрю как отечественный автомобиль так и иномарку - звоните предлагайте варианты

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама