Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Авто

Автосервис

Вимкнення клапана ЕГР
К списку
Описание
img1
 
ID: 183311
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (097) 109-68-70
www.ds1.com.ua
Валерий
Киевская обл

Клапан ЕГР за роки експлуатації природно засаджується, але датчикам системи Euro 4, Euro 5 це не поясниш. Відповідно, через неправильно працює клапан ЕГР за двигуном і вихлопною системою виникає низка програмних помилок. У зв'язку з чим, на приладовій панелі машини спалахує лампочка Check Engine, а через неправильне застосування в електронному блоці керування двигуном (ЕБУ) відбувається збій у працездатності. Від цього:

Збивається такт подавання обертів двигуна
Збільшується витрата палива
З'являється шум у вихлопній системі
Машина втрачає в потужності
Збиваються режими перемикання швидкостей в АКПП

Від'єднавши клапан ЕГР на програмному рівні (вбравши його з прошивання електронного блока керування двигуном) і запустивши його фізично за допомогою кришки-прокладки, ви забудете про цю проблему раз і назавжди. Наші фахівці знають, як вимкнути клапан ЕГР правильно та пропонують цю послугу з ремонту машин усім власникам дизельних авто. Вимкнення EGR в автосервісі Дизель Сервіс 1 виробляється на 100% правильно та безпечно. Ми професійно вимкнемо його та видалимо з прошиття ЕБУ, у зв'язку з чим відбудеться переналаштування системи машини з Euro 5 на Euro 2.
Послуга «видалення клапана ЕГР» у нашому автосервісі може бути замовлена як окремо, так і разом із видаленням сажового фільтра. У такому разі повноцінний ремонт дизельного двигуна буде називатися чип тюнінгом. А саме, через видалення сажового фільтра, прошивання ЕБУ та правильне вимкнення клапана EGR у двигуні та вихлопній системі машини будуть разом розв'язаний цілу низку проблем. Усунення програмних помилок і загальмовування вихлопної системи авто через чип тюнінг дасть змогу розв'язати проблеми з двигуном і вихлопною системою + в машині природним способом збільшиться кількість кінських сил і відновиться працездатність усіх основних систем під капотом.
Шанувані автомобілісти, чип тюнінг, видалення сажового фільтра та вимкнення ЕГР в автосервісі Дизель Сервіс 1 виконують професіонали, для цього використовується все необхідне обладна

Просмотров: 46
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама