Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Авто

Автосервис

GPS контроль Вашого автопарку
К списку
Описание
 
ID: 96805
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 356-67-96
Коля
Мукачево
Закарпатская обл

В чому ж ефективність GPS-моніторингу транспорту від Mapon?

У компаніях, які використовують вантажні автомобілі в якості транспортних засобів, витрати на паливо складають значну частину загального бюджету. Тому нецільове («нечесне») використання палива може стати причиною істотних збитків підприємства.

Наведемо простий приклад з життя. Візьмемо транспортну компанію з автопарком у 30 автівок і маршрут м. Мукачево (Закарпаття) - м. Фернетті (Італія). Довжина даного маршруту - 1000 км.

До встановлення системи Mapon розхід палива на автомобілі Євро 5 з вантажем масою 20 тонн становив 34 - 36 л на одне авто. Після GPS встановлення трекерів Mapon фактичний розхід знизився до 29 - 30 л/авто.

Таким чином, економія палива складає близько 5 л на кожне авто, що при актуальних цінах на пальне дає приблизно 100 грн економії на кожні 100 км пробігу, або 1000 грн на 1000 км. Загальна економія на 30 автівок становитиме вже 30 000 грн.

І це усього за один рейс. Враховуючи, що протягом одного робочого місяця можна здійснити 2-3 такі рейси, перевізник заощаджує на паливі від 60 до 90 тис. грн в місяць. За рік економія досягає 700 000 грн!

Нагадаємо, що усі наведені показники взяті з реального життя на прикладі існуючої транспортної компанії яка встановила на свої автомобілі систему GPS-моніторингу транспорту від Mapon.

У чому ж таємниця такої високої економії? Все дуже просто. Розхід палива зменшується тому, що немає несанкціонованих зливів палива чи нераціональних маршрутів. Власник здійснює контроль швидкості автомобіля у режимі он-лайн. Система Mapon дозволяє забезпечити належний контроль витрати палива за допомогою підключення додаткових датчиків. За рахунок цього паливо організації буде використовуватися тільки для робочих потреб.

Просмотров: 143
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама