Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Сотрудничество, пои...

Харківські наслідувачи «руського миру»
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
 
ID: 179558
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (066) 000-00-00
имя
Харьковская обл.

Надвечір, у приміщення, де ведеться законна підприємницька діяльність, уриваються люди, які влаштовують так званий обшук. Без попереджень, одразу ж відрізають світло й з ліхтариками продовжують це безглуздя. Принижують співробітниць, віднімають засоби зв’язку, не пускають адвокатів. Мабуть ви вирішили, що це рашисти потрапили до Харківа? Аж ніяк, то поліціянти так «вправно» працюють, відкрито погрожуючи та наводячи жах на оточуючих.
Лише тільки уявіть, сьогодні, коли країна запекло бореться із зовнішнім ворогом, ворог внутрішній активно завдає моральних та фізичних стусанів українському бізнесу. Отже, що ж сталося насправді? 15-го грудня, о 16.30 до субарендаторів території, на якій ведеться господарська діяльність вриваються слідча група, оперативний підрозділ, прокурор і з галасом вимикають світло.
Після цього усіляко залякують співробітниць, віднімають особисті речі, стільникові, виносять побутову техніку і навіть меблі, а також усі гроші, що там були. На питання працівників чи все, що вилучили, було внесено до протоколу про обшук, перевертні у погонах кидають, що нічого не збираються вносити, мовляв це бойовий трофей?! Таким чином робітники залишились без грошей і навіть елементарно не мали змоги піти придбати продукти харчування, адже «справжні копи» відібрали буквально усе! Як вам така зразкова поведінка захисників правопорядку?
Далі – більше, коли у двері гучно стукає адвокат і дівчата благають впустити його, прокурор відмовляється, бо виявляється, що то лише їм здається і там нікого немає. Ото вже нахабство 80-го левела. Ось такий привіт із буремних 90-х, справжній рекет під назвою «згадати усе»! І все це відбувається через те, що роботодавець не «золотить ручку» силовикам, які, здається, геть забули про свої справжні обов’язки, не говорячи про честь і гідність.
А між тим, усі робітники офіційно оформлені, а керівник завчасно сплачує податки. Ба більше, регулярно перераховує чималі кошти на ЗСУ. Але виявляється, що то зовсім неважливо, коли ті, хто повинні тебе захищати, акти

Просмотров: 82
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама