Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції. Історія брехати не може!
К списку
Описание
 
ID: 178121
Связаться с автором объявления
Написать автору
gazeta
Киевская обл

Коли адмірал Олександр Колчак заходив у кожне місто, він давав наказ: «Кучерів, проституток та артистів – не чіпати! Вони потрібні будь-якій владі!». Те, що сфера ескорт-послуг ще із давніх давен була не просто широко розвиненою, а з якогось боку і необхідною та поважною, розглядаємо у нашому матеріалі з огляду на величну Кліо.
Так, існування робітниць нічного дозвілля у задокументованій історії сягає ще часів Месопотамії. Зокрема, у переліку законів Хаммурапі постулюється захист прав цього виду діяльності. Більш того, цей кодекс виділяв взагалі особливий вид секс-працівниць – «надіту» (ієродул – храмових жриць кохання). Вони у своїх правах відрізнялися від звичайних робітниць ескорту, і їхня репутація захищалася фактично так само, як і права заміжніх жінок. Надіту називали «сестрою бога» чи «посвяченою бога». Також виокремлювалися різні рівні надіту, що також відрізнялися за статусом.
Дуже широко та законотворчо існувала сфера інтимних послуг у Давній Греції. Так, афінський законодатель Солон був першим, хто створив податок на послуги сексу за гроші – таким чином, вже у ті часи цей вид діяльності був офіційним та законним. Також при ньому були створені і перші заклади з надання цих послуг – причому займалися цим видом діяльності як жінки, так і чоловіки. Найвищим статусом серед жриць кохання відрізнялися гетери – вони були дуже розумні, гарні і мали стосунки з відомими діячами. Серед них була відома Аспасія, що стала дружиною Перікла та перетворила його дім на інтелектуальний центр тодішніх Афін.
Були розвинені публічні будинки й у Давньому Римі. Жінка, яка хотіла займатися цією сферою послуг, мала прийти до магістратів та заявити про це. Після цього її заносили у список секс-працівниць, однак статус їхній був сумний. Їм видавали licentia stupri, що буквально означало «дозвіл на блуд», причому нічна робітниця позбавлялася майнової дієздатності і фактично прирівнювалася до розумово неповноцінної.
У часи ж імперії широта розвитку ескорт-сфери дійшла до того, що за licentia stupri поча

Просмотров: 113
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама