Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції як шлях в ЄС
К списку
Описание
 
ID: 178178
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
gazeta
Калуш
Ивано-Франковская обл

Процес розвитку в цивілізаційних явищах– це природна еволюція у людському суспільстві. Торкнулись радикальні зміни тепер і сфери інтиму в Україні. Чи пройде в нашій державі європейська ініціатива легалізації сексуальних послуг, або ж наші співвітчизники досі не готові до таких різких проявів демократії?
Але, тим не менш, в Україні існує як сама проблема, так і бажання її вирішити. У зв’язку з останніми подіями стало зрозуміло, що ми готові відмовитися від свого застарілого минулого та крокувати в ЄС.
Так, ми отримали статус кандидата у його члени; ми активно стали говорити про легалізацію легких наркотиків; стандартизацію і державний контроль ігрових закладів. Безумовно, не могло не бути піднятим питання і стосовно інтимної сфери.
Украй прибутковий бізнес, який стільки років знаходиться у тіні, мабуть, може стати найбільш перспективною галуззю отримання додаткових коштів у національний бюджет шляхом нарахування податків. Такий аргумент «за» легалізацію існує вже давно і є, мабуть, основним серед чиновників та й звичайних громадян.
Але насправді це далеко не єдиний плюс можливого соціального визнання «фінансового інтиму» в Україні. Насправді треба зрозуміти, що усе те, що відбувається в розвиненій Європі, – не від розпусти, а від природної еволюції, а усі ж виступи країн третього світу проти таких явищ як, припустимо, гомосексуалізм, полягає зовсім не у високій моральності, а у великій їхній недорозвиненості. Все, що зараз відбувається в Європі, – це адекватний поступовий шлях розвитку із урахуванням людських цінностей. Тому, коли ми боїмося якихось нововведень, які є там, в нас говорить не розумний цинік-прагматик – в нас говорити задеревенілий «совок», що боїться усього перспективного та хоче залишатися у зоні комфорту свого кам’яного віку.
Варто зрозуміти, що в Європі куди менше негативу, ніж у нас, якщо лише подивитися рейтинги щастя держав світу, де розвинені країни перебувають на перших позиціях, а країни колишнього СНД плетуться десь поряд із представниками Африканського контине

Просмотров: 147
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама