Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Чи потрібна державі легалізація проституції?
К списку
Описание
 
ID: 178638
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
gazeta
Одесская обл

Україна задля виживання повинна знайти нові способи поповнення бюджету. І наша держава має такі способи. Один з них, легалізація ескорт-послуг.
Такий крок може в значній мірі збільшити щорічні нарахування до бюджету України, що призведе до прискорення відновлення економіки країни зараз та після війни.
Вважаеться, що надання інтимних послуг це аморальність яка повинна переслідуватися законом, але будемо реалістами такий вид боротьби не був та ніколи не буде ефективним.
Тому нашій державі треба підійти до цієї справи не з моральної точки зору, а з прагматичної. І з цієї позиції питання легалізації ескорт послуг стає більш простим та прозорим, бо цифри ніколи не брешуть, та й дух часу дозволяє нашому суспільству розглянути цю тему по новому.
За соціологічними дослідженнями, в Україні сексуальні послуги за гроші надають більше ніж 100 тисяч осіб. Однак, насправді, ця цифра значно більше, бо часто таким видом заробітку займаються одноразово або взагалі не вважають себе працівниками секс-індустрії.
З цього виходить, що держава може легко опадаткувати 100 тисяч осіб. І було б логічно віднести людей, що працюють в сфері інтиму до категорій осіб, які займаються незалежною професійною діяльністю, та оподаткувати їх за всіма вимогами держави. Таким чином цей крок призведе до позитивних наслідків, а саме:
1) Податки до бюджету значно примножаться. За даними спільного дослідження Національного банку України, уряду, платіжної системи Mastercard та аудиторської компанії Ernst & Young, потенційні прямі доходи держави від легалізації проституції за найскромнішими підрахунками можуть становити 467 млн. доларів США на рік.
2) Створення нових офіційних робочих місць. Це робота і відноситися до цього треба тільки як до роботи, причому індивідуальної, такої, що має бути, як і будь-яка інша професія чи спеціальність, що не засуджується. Має свої права та виконує обов'язки без усілякого осуду та критики з боку будь-кого.
3) Звісно боротьба із корупцією і злочинністю. Ухвалення такого закону, виведе із

Просмотров: 82
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предлагайте свои варианты в рабочем состоянии

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама