Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції в Україні. Приклад Нідерландів
К списку
Описание
 
ID: 178720
Связаться с автором объявления
Написать автору
gazeta
Киевская обл

Сьогодні далеко не скрізь сфера надання інтим-послуг за гроші є законною. Але що ж буде, якщо її узаконити? Які плюси від легалізації для нашої країни та тих, де ескорт-індустрія поза межами правового поля?
Ось для прикладу в столиці Нідерландів - Амстердамі тема секс-роботи зовсім не табу.
Інтим-бізнес є законним у Нідерландах, а от столиця країни здебільшого зосереджена у районі Червоних ліхтарів, де інтим за гроші користується давньою традицією толерантності. Тут із жовтня 2000-го року вітринні ескортниці мають законний дозвіл на надання плотської втіхи.
Більш того, опісля прийняття відповідного закону в Нідерландах відбулося падіння кількості випадків насильства щодо секс-працівниць.
Цей район Амстердама із звивистими провулками та підсвіченими, малиновим світлом, вікнами, з яких жінки манять перехожих зайти і розважитися, став не лише туристичною пам'яткою та культурним символом, а й надзвичайно показовим прикладом міста, де можна отримати безпечний та легальний секс за гроші.
Сьогодні ескортниці в Нідерландах є платниками податків. Адже згідно із законами, люди, які працюють в секс-індустрії повинні реєструватися у місцевій торговій палаті. Тобто надавачами ескорт-послуг у країні можуть бути виключно фізичні та юридичні особи, які мають відповідну ліцензію.
Як ми бачимо, уряд Нідерландів працює та поділяє такий принцип, що політика держави повинна бути перш за все спрямована на зниження ризиків насильства, злочинів і поширення захворювань, що передаються статевим шляхом, які пов’язані з індустрією комерційних сексуальних послуг.
Завдяки прийнятим законам, керівництво країни також гарантує, що всі працівники зазначеної сфери можуть мати доступ до медичної допомоги та працювати в кращих умовах.
Як правило, суми податків на ескорт-бізнес варіюються від 1000 до 5000 євро, а доходи секс-надавачів – від 3 000 до 15 000 євро на місяць.
А яка ж нормативна база найбільш прийнятна для України? На це питання немає простої або ж єдиної відповіді. Легалізація інтим-бізнесу дозволить р

Просмотров: 90
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама