Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Шведська модель легалізації секс-бізнесу
К списку
Описание
 
ID: 178889
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
gazeta
Киевская обл

Як тільки не називають представників професії з надання інтим-послуг за гроші! Найчастіше йдеться про безпосередні образи чи завуальоване цькування.
Проте, якщо ж жінка чи чоловік добровільно обирають для себе роботу у сфері ескорту, то чому у вільному світі вони, обираючи собі заняття згідно власних бажань і вмінь, мають стикатися із неприйняттям, засудженням і намаганнями виправити і розказати, що не так з тобою і твоїм вибором?
До прикладу візьмемо Швецію. Керівництво країни перевернуло "з ніг на голову" уявлення про інтим-бізнес. У країні з 1999 року було впроваджено в дію закон, яким заборонено купувати сексуальні послуги, однак продаж таких послуг дозволено. Натомість, осіб, які продають своє тіло, держава не карає, а пропонує шляхи того, яким чином можна полишити цей "бізнес".
В свою чергу податки, котрі сплачують секс-робітники дуже високі. Тобто близько 30% вони віддають державі у вигляді податків. А натомість ескорт-робітники Швеції мають різноманітні види підтримки. Такі як надання матеріальної, психологічної та правової допомоги.
Тож, у Швеції основним і найвагомішим аргументом легалізації екскорт-індустрії є те, що вона являє собою один із найбільш ефективних прийомів боротьби з корупцією у правоохоронних органах та запобіганню перевищенню ними службових повноважень. Також є засобом поповнення держбюджету, шляхом виведення цієї частки бізнесу з тіні та впровадження важелів захисту прав людей, котрі займаються сексом за гроші.
Якщо ж повернутися до нашої країни, то тут секс-бізнес існує вже не перший рік, проте всі постійно заплющують очі на цю галузь. Інтим- бізнес нелегальний та небезпечний як для самих працівників, так і для клієнтів. І якщо законодавче врегулювання грального бізнесу нарешті зрушило з мертвої точки, то для інтим-індустрії втішних новин поки немає.
Ось якими можуть бути позитивні сторони легальної та контрольованої державою інтимної сфери:
- отримання задоволення без шкоди організму;
- повноцінне статеве життя для людей з різними фізіологічними

Просмотров: 240
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн


Расширенный поиск

Реклама