Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції в Україні. Приклад Нової Зеландії
К списку
Описание
 
ID: 179346
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
Легалізація
Хмельницкая обл

Мати вільний час і жодних зобов'язань - саме таке відношення на сьогоднішній день є у суспільстві до тих, хто надає послуги платної сексуальної близькості.
Але ж чому такі стереотипи до "горизонтальної&q uot; праці закладені в свідомості більшості?
Ось, до прикладу, секс-праця в Новій Зеландії такий самий бізнес, як крамниця або ж салон краси. І тут усе просто, адже секс-індустрія у цій країні декриміналізована.
Реформу стосовно узаконення послуг сексуального характеру за гроші тут було прийнято ще у 2003 році. Одразу ж стала обов'язкова наявність відповідної ліцензії для роботи ескорт-закладів.
Таким чином, якщо інтим-установа отримує ліцензію, у подальшому буде працювати відповідно до законів про охорону здоров'я, громадську безпеку і працевлаштування, а контроль і ліцензування їх передані Міністерству охорони здоров'я країни.
Доречі, власники установ, де надають секс-задоволення за гроші навіть обмінюються досвідом, наприклад, як скласти договір між закладом та робітником. Уявляєте рівень секс-індустрії тут? Він не просто легалізований, а й активно розвивається, як будь-який бізнес, власники якого не піддаються нескінченному осуду та цькуванню, а спокійно піклуються про свою справу та працівників. Важливим елементом еро-сегменту Нової Зеландії є те, що державні медичні інспектори повинні оглядати працівників, які надають комерційний секс.
Відповідно до цього, кожен секс-працівник повинен отримати сертифікат для дозволу подальшої роботи. Надання послуг без нього карається штрафом до 10, 000 доларів. Таким чином, сертифікація є обов'язковою і будь-яка ескортниця має щороку оновлювати цей документ.
Окрім цього, згідно із законодавством, на нічних метеликів поширюється звичайне трудове право, а також правила безпеки на робочому місці.
Ще одним позитивним наслідком декриміналізації "горизонтальної&q uot; праці, стала кардинальна зміна відносин із поліцією. Жриці кохання знають, що представники правоохоронних органів – на їхньому боці та завжди ставляться до скарг ескорт-робітників серйозно.

Просмотров: 85
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн


Расширенный поиск

Реклама