Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції в Україні. Досвід Австралії
К списку
Описание
 
ID: 179787
Связаться с автором объявления
Написать автору
Легалізація
Полтавская обл

Нічні метелики - дуже різні люди, і в кожній країні у них абсолютно різні відношення з суспільством, з представниками влади, а також, власне, з клієнтом.
Можна вічно засуджувати цю професію, а можна говорити, що це своєрідна система стосунків, куди чесніше. Але залишимо подібні спори демагогам і подивимося на один з прикладів, в якому оцінюватимуться життя і переваги однієї держав із легальним інтим-бізнесом, а саме Австралії. Влада держави легалізувала інтим-сферу ще у 2007 році. Доречі, Австралію можна назвати другою за популярністю країною із узаконеною секс-індустрію.
Секс-робота в державі регулюється законами штатів та територій, які значно різняться. Федеральне законодавство також торкається деяких аспектів інтим-послуг в Австралії та її громадян за кордоном.
В державі до цієї сфери ставляться досить серйозно. Ескортниці мають свою профспілку, яка стежить за правами надавачів секс-послуг.
Завдяки тому, що "бізнес" даного типу є тут законним, дівчата платять податки, а держбюджет у свою чергу отримує додаткові фінансові надходження.
Головною умовою "горизонтальної&q uot; праці є те, що секс-робітники стежать не лише за своїм здоров'ям, а й перевіряють клієнта.
В країні спецзаклади з надання інтиму за винагороду є дуже популярним місцем, і навідуються туди не лише чоловіки та туристи, а й сімейні пари, священики та великі веселі компанії. Публічні будинки працюють цілодобово та частково замінюють бари.
Тож, як ми бачимо секс-індустрія в Австралії більш ніж добре розвинена. У деякому роді навіть краще, ніж у прославлених своєю секс-індустрією Нідерландах. При цьому в ескорт йдуть працювати абсолютно різні жінки. Деякі з них - це студентки, які так заробляють собі на навчання. Деякі - соло-мами, яким потрібно якось годувати свою сім'ю, ну а інші вибрали цю справу не лише заради заробітку, а й за покликом, як сенс життя.
Тому і ціни досить різняться між собою. Вуличні жриці кохання, як в багатьох країнах, коштують дешевше. А от ескортниці із спеціалізованих салонів - вже подорожче

Просмотров: 81
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама