Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Як вплине легалізація ескорт-послуг на життя рядових українців.
К списку
Описание
 
ID: 179814
Связаться с автором объявления
Написать автору
Легалізація
Киевская обл

Легалізувати чи не легалізувати ескорт-послуги? Складне питання для українського суспільства. Бо це не якийсь черговий законопроект, який мало кому зрозумілий та не викликає жодних емоцій. Тому що, легалізація ескорту це не тільки про холодні цифри та економічні розрахунки, це й ще і про моральність та цінності, а це одразу робить це питання важливим для кожного.
Але так сталося, що нормальне відношення до цієї справи в більшості громадян нашої держави було викривлено недобросовісною пропагандою радянського минулого та російським впливом у пострадянський час. Люди бояться, не розуміють або не знають, що може бути інакше. І тому, щоб це не прийняття та невизначеність зникли, треба відповісти на питання: "А як же саме легалізація ескорт-послгу вплине на життя кожного громадянина України?"
Одразу почнемо з грошей. Як тільки інтим-послуги вийдуть з тіні, держава отримає нове джерело надходжень до бюджету. За даними дослідження Національного банку України, потенційні прямі доходи держави від легалізації ескорт-послуг можуть становити не менше ніж 467 млн. доларів США на рік. Для пересічного громадянина це означає, що ці гроші підуть на розвиток національної економіки, для соціального захисту населення та оборони країни. Фізично ці гроші ми можемо побачити у відбудованих будинках, що були зруйновані через війну або проїдемось по дорозі, що була відремонтована після бойових дій, чи медичні заклади отримають більший бюджет та зможуть надавати якісніше лікування.
Зменшення захворюваності на ІПСШ і ВІЛ/СНІД. Досвід країн, що легалізували ескорт-послуги показує, що регулювання надання цих послуг державою значно покращує, епідеміологічне становище країни.
Закордонні інвестиції та секс-туризм. Окрім того, що держава отримає нові надходження до бюджету, легалізація допоможе іх значно збільшити і у інших сферах бізнесу. Закордонні інвестиції будуть спрямовані на розвинення інфраструктури, будівництва нових споруд для надання інтим-послуг. А для звичайного українця це означатиме збільшення нових ро

Просмотров: 117
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама