Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Перешкоджання підприємницькій діяльності в Харкові
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
 
ID: 179878
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (097) 979-79-77
Олександр
Харьковская обл.

Ні для кого не таємниця, що рушійною силою економіки є українські підприємці. Сьогодні на плечах бізнесу у тому числі, тримається фронт. Здавалося б прості речі, які розуміє кожен. Але виявилось, що Харківська поліція вважає інакше. Місцевий підприємець зіткнувся із шантажем та вимаганнями з боку поліцейських Харківа. Не збираючись платити хабарі та й за що? За відкриту та прозору законну діяльність? За регулярну сплату видатків чи відрахування значних коштів ЗСУ? Тепер за роботу треба також платити данину, як у буремних 90-х чи як?
Так ось, підприємець відмовляється сплачувати хабарі, натомість отримує поліцейських під дверима свого закладу, які активно перешкоджають потраплянню клієнтів у заклад. Причому законних підстав на це немає, тому вони буквально вигадують щось незрозуміле зі стелі. Влаштовують людям "допит із пристрастю", таким чином блокуючи роботу закладу. Ці герої - Маслій Дмитро Євгенович - лейтенант поліції та слідчий, який явно не на своєму місці і насправді, замість того, щоб оббивати пороги чесних підприємців, повинен розслідувати реальні кримінальні злочини, та Ґузь Ігор Віталійович старший оперуповноважений . Усе це коїться під керівництвом начальника Управління міграційної поліції м. Харків .

Тобто, за гроші платників податків поліція усіма правдами та неправдами вибиває гроші. То тепер так під час війни підтримують український бізнес?

Просмотров: 81
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама