Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Легалізація проституції в Україні. Розглянемо приклад Греції
К списку
Описание
1200 грн.
ID: 180014
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
Легалізація
Киевская обл

Поговоримо про актуальну, але зовсім не нову тему? Ескорт-послуги або надання інтиму за винагороду та легалізацію даного виду бізнесу і як держава може виграти зробивши даний крок.
Давайте зазирнемо до Греції та дізнаємося історію та сучасний стан секс-бізнесу в цій державі. Легендарному законодавцю Солону приписують створення в Афінах державних громадських будинків, так званих "дикторіонів" ; з регульованими цінами на надання інтимних послуг.
Представники різних статей по-різному були залучені до цього бізнесу: секс-надавачами були як жінки різного віку, так і молоді чоловіки, але клієнтами переважно були тільки чоловіки.
А яка ж ситуація з еро-бізнесом сьогодні? На сьогоднішній день, інтим-бізнес у Греції дозволений і регулюється з боку держави.
Ще у 1999 році грецька влада вирішила ввести в дію закон про легалізацію еро-бізнесу. Він також свідчив й про те, що всі будинки з надання інтиму повинні мати відповідні дозволи, а ті, хто надає еро-послуги обов'язково має сплачувати податки.
Нічним метеликом можуть бути незаміжні особи старше 18 років, які повинні мати право жити та працювати в Греції. Крім того, звісно, дівчата не повинні мати інфекції, що поширюються у результаті сексуальних контактів. Крім того працівники не мають страждати на психічні захворювання, не повинні знаходитись у наркозалежності і мати судимості за вбивство, звідництво, дитячу порнографію, торгівлю, пограбування або шантаж. Тобто досить продуманий та серйозний підхід до дрібниць.
Перед тим, як пропонувати послуги інтиму, вони повинні зареєструватися в місцевій префектурі та мати при собі медичну картку, яка оновлюється кожні два тижні.
Доречі, секс за винагороду це досить непогане джерело доходу для країни.
У Греції публічні будинки є дозволеним видом бізнесу, у якому працюють десятки тисяч осіб, а оборот цього бізнесу у державі оцінюється в 800 млн. євро.
Закон і Указ президента забороняє як торгівлю людьми з метою сексуальної експлуатації, так і примусову працю, і передбачає покарання у вигляді позбавлення

Просмотров: 72
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн


Расширенный поиск

Реклама