Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Бизнес и Интернет

Другой бизнес

Митне оформлення вантажів
К списку
Описание
1 грн.
ID: 182342
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (067) 664-44-07
Сергій Борисович
Киевская обл

Проводимо митне оформлення в Києві та Київській області, в аеропорту Бориспіль, в деяких випадках за домовленістю в інших митницях України. Маємо великий досвід в непростому оформленні таких товарів, як медичні вироби.
пропонуємо:
послуги митного брокера: консалтинг; аналіз наданої в митні органи інформації та документів; реєстрацію учасника Зед в митних органах; визначення коду товару згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності; митне очищення вантажу; представлення інтересів компанії в митних органах.
перевезення вантажів. Забезпечимо доставку товарів (вантажів) в Україну з будь-яких країн світу різними видами транспорту. Під час воєнного стану в умовах закритого повітряного простору України організуємо доставку товару з будь-яких країн світу комбінованим методом: авіаційним або морським до Європи та автомобільним з Європи в Україну.

Просмотров: 48
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама