Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

Кращі дизайн проекти інтер'єру від дизайн студії Романа Москаленка
К списку
Описание
img1
1 грн.
Торг возможен
ID: 145182
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 105-42-85
+38 (050) 995-57-17
www.design-moskalenko.com .ua
Роман
Черновцы
Черновицкая обл

У нашу компанію звертаються клієнти, які хочуть отримати послуги певного рівня і якості - створити інтер'єр приватного будинку, розробити дизайн кімнати, створити унікальний і стильний дизайн інтер'єру. Для того, щоб створити сучасний дизайн інтер'єру ми використовуємо технічні нововведення в таких областях, як система освітлення і світлові інсталяції, різновиди декору і декоративні покриття, будівельні матеріали. При організації нашої роботи ми впроваджуємо незвичайні і стильні тренди в дизайн інтер'єру, це дозволяє нам забезпечити надійний, високоякісний результат.
У своїй роботі ми пропонуємо клієнту тільки найцікавіші і найкращі рішення, в результаті чого він одержує сучасний дизайн інтер'єру не залежно від стильових напрямків.
Ми можемо створити для Вас ексклюзивний дизайн інтер'єру в класичних і сучасних стилях. Для цього ми залучаємо до роботи тільки висококваліфікований персонал.
Професійний підхід в усьому, гарантує відмінний результат, ми ставимо перед собою як прості, так і більш складні завдання, можливо на перший погляд для звичайного обивателя навіть не реальні цілі, які в будь-якому випадку впроваджуємо в життя, ми готові створити для вас тільки найкращі дизайн проекти інтер'єру.

Просмотров: 316
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама