Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

Дизайн присадибної ділянки від дизайн студії Романа Москаленка
К списку
Описание
img1
1 грн.
Торг возможен
ID: 145187
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 105-42-85
+38 (050) 995-57-17
www.design-moskalenko.com .ua
Роман Москаленко
Черновцы
Черновицкая обл

Одним з напрямків, якими займається наша компанія, є розробка ландшафтного дизайну. Сучасний ландшафтний дизайн у багатьох викликає враження що проектна робота пов'язана тільки з рослинами, доріжками і вуличним освітленням. Насправді В наших проектах набагато більше нюансів і деталей які в наслідку і створюють красу в ландшафтному дизайні.

Створюючи для Вас ландшафтний дизайн проект, ми не просто покажемо ескізи, як все це буде виглядати, ми розробимо креслення, по яких фахівці зможуть все це реалізувати на практиці.

Дизайн території заміського будинку передбачає, з нашого боку, розробку і комп'ютерне моделювання за допомогою засобів 3D графіки фотореалістичної проекту, який дозволить Вам побачити у всіх деталях і оцінити створену нами територію навколо вашого будинку і двору.

Якщо Вам потрібен дизайн присадибної ділянки, то наші фахівці готові в будь-який час приїхати до Вас і на місці обговорити деталі проекту.
Наша дизайн студія готова зробити благоустрій двору, уявити творчі та креативні ідеї, зробивши дизайн садової ділянки. Ми зможемо створити затишний, теплий, по-справжньому сімейний ландшафтний дизайн маленького двору або ж великий ландшафтний дизайн заміського будинку


Просмотров: 331
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Большой выбор бытовой химии из Германии и Польши!

sardonix.com.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама