Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

Англійська в школі UNILAND Троєщина
К списку
Описание
2100 грн.
ID: 163167
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 907-07-60
www.uniland.com.ua
Адміністратор
Киевская обл

Школа англійської мови UNILAND – провідна школа англійської мови - заняття проходять онлайн та офлайн у Деснянському (Троєщина) районі Києва. Ми є офіційним підготовчим центром до Кембриджських міжнародних іспитів і щорічно наші учні складають із найвищими балами такі іспити як YLE (Starters, Movers, Flyers) KET та PET.
Ми пропонуємо найрозмовніші курси англійської мови, після яких Ви нарешті зможете переступити злісний бар'єр спілкування та здобудете нові якісні знання англійської мови. У нас можливе навчання від 3-х до 99 років. Групи до 8 осіб або індивідуально, у пріоритеті якість, а не кількість.
У нас є курси для роботи, навчання та повсякденного спілкування, для отримання освітніх дипломів та кар'єрного зростання. Завдяки активній співпраці з освітніми компаніями, ми пропонуємо стажування, відпочинок та навчання за кордоном.

Просмотров: 224
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама