Loading...

На главную страницу сайта





Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

SIMPLEX
К списку
Описание
 
ID: 166404
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (067) 650-45-15
www.simplex.ua
Владелец
Днепр
Днепропетровская обл.

Українська агенція SIMPLEX.UA - середня та вища освіта за кордоном, канікули, мовні курси! Ось вже 13 років ми в SIMPLEX.UA допомагаємо українським батькам формувати успішне майбутнє для своїх дітей! ★ допомагаємо вступати до кращіх ВНЗ Великої Британії, Європи, Канади та США, здійснюємо повну підтримку при вступі ★ підбираємо найпрестижніші бордингові школи світу та допомагаємо зі вступом до них ★ ми організуємо індивідуальні та групові подорожі на канікули до кращіх мовних таборів за кордоном ★ робимо сімейний відпочинок за кордоном не тільки цікавим, але ще й корисним - з мовними курсами ★ допомагаємо старшокласникам визначитись з майбутньою професією та зробити оптимальний вибір серед сотень закордонних університетів ★ проводимо курси англійської мови, готуємо до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, PET, CAE інших кембриджських іспитів

Просмотров: 162
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама