Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

Курси підготовки до ДПА для учнів 9 класів
К списку
Описание
120 грн.
ID: 172578
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (050) 456-38-22
Олена Анатоліївна
Днепр
Днепропетровская обл.

У Центрі розвитку «ДІАЛОГ» з 1 листопада починають працювати курси підготовки до ДПА для учнів 9 класів з усіх предметів (предмети обирає учень). Навчання проходить з листопада по травень. Основна мета курсу - підготовка учнів до успішного складання ДПА, вступу до ліцею, коледжу, технікуму. Курси служать основою для відмінного складання ЗНО при продовженні навчальних занять на програмах підготовки 10 і 11 класів. Що таке підготовка до ДПА для учнів 9 класів в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»? - 6 місяців, раз на тиждень 120 хвилин - безкоштовний вступний та випускний тести - систематизація знань у форматі ДПА - необхідний обсяг знань з предмету та зрозуміле пояснення програмного матеріалу - досвідчені та привітні вчителі-професіонали - Повне та безкоштовне забезпечення необхідними навчальними матеріалами - заняття в міні-групах (4-6 учнів) або індивідуально, офлайн або онлайн - оптимальний об’єм домашніх завдань, навчання з задоволенням - обладнані та комфортні кабінети, зручне розташування офісів - Вартість 1 год (60 хв) – 120 грн, оплата щомісяця, діє програма лояльності - Комп’ютерна профорієнтація та допомога у виборі майбутньої професії та навчального закладу. Заняття проводяться по кожному предмету один раз на тиждень (120 хвилин) у зручний для учнів час в будні чи вихідні дні. Будьте впевнені, наша підготовка до іспитів в 9 класі - дієва і результативна!

Просмотров: 98
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предлагайте свои варианты в рабочем состоянии

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро куплю автомобиль для себя, вслюбом со состоянии по рыночной цене, рассмотрю как отечественный автомобиль так и иномарку - звоните предлагайте варианты

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама