Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Разные услуги

Знизити попит чи легалізувати проституцію: що краще для України?
К списку
Описание
 
ID: 178674
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (099) 111-11-11
gazeta
Киевская обл

Секс-індустрія входить в ТОП-11 стародавніх професій і в п’ятірку тих, які досі не втратили своєї актуальності на ринку праці. Щоправда ринок цей вимушений ховатися в тіні, принаймні в Україні, бо за словами відчайдушних моралістів – наше суспільство не готове визнати секс-бізнес, як звичайну професійну діяльність, яку можна законно реєструвати та навіть платити з неї податки у скарбницю. Утім, такі «моральні цінності» ніяк не впливають на попит, який був, є і буде. Це демонструє потік секс-туристів в Україну до початку повномасштабного вторгнення росії та те, що в цій галузі продовжують працювати понад 100 тисяч працівників.
Все ж одна країна в світі зуміла знайти важіль, який знижує попит на секс. Це Швеція. У 1999 році шведи запровадили таку собі «шведську модель», яка дозволяє вільно продавати секс за гроші. І о, диво – попит на інтим впав вдвічі! Принаймні, так кажуть самі шведи. Гадаєте охочі плати за дорослі розваги розгубилися з такої відвертої несподіванки? Ні! Вони злякалися. Бо логіка «шведської моделі» полягає в тому, що продавати секс можна, а от за купівлю сексуальних послуг світить щонайменше 6 місяців за ґратами або штраф. Та й агенціям з надання секс-послуг перекрили шлях законом про кримінальну відповідальність.
Окрім застосування «шведської моделі» секс-бізнес можна декриміналізувати, тобто скасувати кримінальне покарання за таку діяльність, але, як стверджують знавці це не допоможе уникнути насильства на робочому місці та й не знизить попит на ринку торгівлі людьми; можна й депеналізувати – усунути адміністративне покарання, яке нині діє в Україні, але лише для тих, хто продає секс осібно, без агенцій та роботодавців. А от, стосовно останніх, то їм за таку діяльність світить кримінальна відповідальність, тож депеналізація мало, що змінює. Утім, є ще й легалізація.
«Легалізувати означає скасувати покарання, юридично перекваліфікувати частини кримінально караних діянь. Це виведення секс-індустрії з тіні, коли держава регулює сферу секс-бізнесу. Це працювало б так само

Просмотров: 75
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам отличный дом на Немышле, ул. Новопоселковая, 60 м2.

emarket.co.ua
Киев
100000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама