Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

Центр Neuroflex
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
 
ID: 180445
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 029-37-33
www.neuroflex.ua
neuroflex
Киевская обл

Центр психологічної діагностики і реабілітації Neuroflex (Нейрофлекс) надає послуги психологічного консультування, діагностування, корекції, реабілітації та терапії для дітей та дорослих. Заснований у 2017 році як центр доказової психологічної допомоги, який у своїй роботі орієнтується на міжнародні стандарти, протоколи та кращі практики. Центр пропонує найбільший вибір нейропсихологічних діагностичних тестів в Україні.
Із центром співпрацюють клінічні та медичні психологи, психіатри, нейропсихологи, поведінкові терапевти, логопеди, психотерапевти. Робота із клієнтами відбувається як на базі центру у Києві, так і онлайн для будь-кого в Україні та за її межами. Низка послуг може надаватися англійською мовою.
Центр спеціалізується на діагностуванні та корекції наступних психічних розладів: розлад аутиистичного спектру (РАС), розлад дефіциту уваги та гіперактивності (РДУГ), розлади навичок навчання (дислексія, дисграфія, дискалькулія), розлади розвитку мовлення, когнітивний дефіцит та інші розлади нейропсихологічного розвитку. Також надає послуги з нейрореабілітації (відновленню) когнітивних функцій - пам'яті, уваги, мислення - після травм та операцій на головного мозку, інсультів, енцифалітів тощо. Психотерапевти і консультанти центру допомагають при тривожних та депресивних розладах, залежностях, відчутті безсилля та болю від втрати близькою людини, труднощах у стосунках та екзистенційних кризах, складних емоційних переживаннях тощо.

Просмотров: 94
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн


Расширенный поиск

Реклама