Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

Лікування алко та нарко залежності
К списку
Описание
img1
10000 грн.
ID: 181500
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (066) 491-90-63
Марія
Полтава
Полтавская обл

Усі пропонують вихід , ми пропонуємо шлях! Залежність це не приговор! Процес лікування і реабілітації залежних вимагає комплексного та індивідуального підходу в кожному окремому випадку, ми знаємо на власному досвіді, як важко знайти справжніх професіоналів і довіритися їм. Протягом 15 років ми вдосконалювали загальноприйняті програми лікування і напрацьовували власні методики, засновані на працях всесвітньо відомих фахівців і клінік, але результат лікування залежить не тільки від фахівців, а й від самого місця реабілітації, програми, бажання пацієнта. Реабілітаційний центр для залежних в Полтаві має все необхідне для якісної роботи. 1. Ми працюємо по програмі «12 кроків», що була задумана для лікування залежності від алкоголю, стала справжнім порятунком і при інших залежностях. Її унікальність полягає в тому, що вона бореться з адиктивною поведінкою в різних проявах (гра, спиртне, психоактивні речовини) . 2. Маємо фахівці вищої категорії (психологи, наркологи, психотерапевти) ; 3. повна анонімність і конфіденційність даних; 4. комфортабельне місце розташування центру; 5. цілодобове супровід; 6. сімейна психотерапія; 7. сучасні програми лікування. затишні кімнати (одномісні, дво- та тримісні) ; 8. комфортні зали для занять (групи підтримки, психотерапія) ; зони відпочинку (на вулиці і в приміщенні) ; 9. комплексне харчування (дієтичне меню; меню з урахуванням побажань проживаючих) ; 10. тренажерний зал (необхідний спортивний інвентар) ; 11. цілодобова підтримка; 12. індивідуальний розпорядок дня. Багатьох цікавить ціна процедури позбавлення від наркотичної залежності. Наші розцінки досить демократичні у порівнянні з іншими, до того ж ми здатні запропонувати спеціальні умови для сімей з важкою фінансовою ситуацією, адже найголовніше — врятувати людину! Дзвоніть вже зараз! Перша консультація безкоштовна.


Просмотров: 61
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама