Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

ДОВІДКА ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ФЛЮОРОГРАФІЇ ШВИДКО ТА НЕДОРОГО
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
400 грн.
Торг возможен
ID: 186060
Связаться с автором объявления
Написать автору
vera
Киев
Киевская обл

Багатьом киянам час від часу потрібно швидко дістати довідку про проходження флюорографії. У поліклініках величезні черги і потрапити на прийом взагалі не реально. Благо, завжди можна купити довідку про проходження флюорографії у Києві на і не морочити собі голову!

ПРО ДОВІДКУ
Флюорографія (рентген легень) дозволяє переконатися, що у людини немає захворювань, які можуть нести небезпеку для неї та оточуючих. Завдяки цьому обстеженню вдається виявити багато проблем на ранніх стадіях. тому флюорографія проводиться регулярно з 16 років.

Медична довідка потрібна при працевлаштуванні на нове місце роботи, вступі до навчального закладу для видачі висновку про профпридатність. Її обов'язково потрібно проходити щорічно з профілактичною метою всім, хто перебуває у колективі (учням, які працюють).

Домосідам - 1 раз на два роки. Без неї не видають багато інших довідок та висновків. Тому послуга видачі довідки про проходження флюорографії на офіційному бланку дуже популярна у такому великому місті, як Київ.

Якщо робити все самостійно, потрібно щонайменше 2-3 дні на те, щоб отримати документ. А якщо вам потрібно завтра? І тут навіть не роздумуйте, де взяти довідку. Якщо вам терміново потрібна флюорографія, купити довідку можна на .

МЕДИЧНА ДОВІДКА ПРО ФЛЮОРОГРАФІЮ З ДОСТАВКОЮ ВІД
Якщо вам необхідно швидко замовити довідку про флюорографію при вступі до ВУЗу або на роботу, ви потрапили на потрібний сайт. видає різноманітні медичні документи не перший рік. При цьому дотримуються всіх вимог щодо оформлення, які висуває Україна.

Можна більше не шукати, як отримати необхідний документ, де зробити його терміново – лише за 1 день. Зайшовши на сайт, ви можете вибрати довідку та оформити онлайн замовлення з доставкою.

Придбати у нас документ дуже вигідно. Основні плюси:

Вигідна ціна.
Доставка конфіденційно (на Нову Пошту).
Готовність за 1 день на оригінальному бланку медичного закладу
Жодних прихованих оплат або проблем з доставкою. Ми шануємо своїх клієнтів!
На сайті ви зможете

Просмотров: 30
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Расширение, плиты, перила, крыши, обшивка

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама