Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

ПРОФОГЛЯД ШВИДКО ТА НЕДОРОГО
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
400 грн.
Торг возможен
ID: 186068
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 559-71-08
www.spravka.net.ua
vera
Киев
Киевская обл

Медичний документ, що підтверджує пройдений профогляд, надається за місцем роботи або навчання. Залежно від профілю проходити медогляд потрібно 1-2 рази на рік або, якщо є показання, частіше. Це дуже втомлює.

Щоб не витрачати дорогоцінний час, замовляйте профогляд на роботу або навчання на нашому сайті . Прийнятні ціни від 350 грн, чудові відгуки. Працюємо у м. Київ та по Україні. Конфіденційно!

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ПРОФОГЛЯД
Це обстеження організму людини для отримання інформації про його стан здоров'я, наявність хронічних захворювань та інших порушень фізіології. Ступінь ретельності медогляду залежить від кількох моментів:

наявності скарг;
віку людини;
місця роботи/навчання;
сфери діяльності;
виявлених порушень.
Виділяють кілька видів обстеження — попередній профогляд, медогляд перед працевлаштуванням, плановий профогляд (для роботи та навчання).

Після обстеження видається відповідна медична довідка. Щоб її отримати, потрібно:

флюорографія та ЕКГ;
аналізи крові та сечі;
бакпосіви зі слизових та дослідження екскрементів;
а також консультації наступних лікарів: дерматолог, отоларинголог, стоматолог, терапевт.
Якщо під час попередніх медоглядів було виявлено відхилення в аналізах, наприклад, підвищений рівень глюкози в крові, кількість обстежень для даної людини зазвичай збільшується. Можуть знадобитися консультації інших фахівців (наприклад, ендокринолога).

Нерідко на проходження обстеження витрачається не один тиждень. Тому багато хто цікавиться, де можна купити готовий профогляд, а також як замовити медичний документ, якщо потрібна офіційна довідка терміново. Розповідаємо.

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО ПРОФОГЛЯД ШВИДКО ТА НЕДОРОГО
Оформити документ можна за кілька днів, скориставшись нашими послугами. Працюємо по всій Україні. Оформляємо широкий перелік меддокументів онлайн та з доставкою додому або відділення транспортної компанії.
Тому, якщо ви все ще шукаєте, де взяти готовий профогляд, звертайтесь до нашої компанії. Для вас ми в найкоротший термін підготуємо до

Просмотров: 30
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Большой выбор бытовой химии из Германии и Польши!

sardonix.com.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама