Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

Коли потрібна допомога психотерапевта
К списку
Описание
img1
1000 грн.
Торг возможен
ID: 187626
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (073) 510-70-20
+38 (050) 510-70-20
www.ramzanov.dp.ua
Андрій Рамзанов
Днепропетровская обл.

Відчуваєте пригніченість, нервозність, знижений настрій, втрату інтересів, постійну втому, неможливість зосередитись, страх, безсоння та вегетативні прояви - сухість у роті, пітливість? Всі ці симптоми можуть бути проявами неврозів і кажуть про те, що вам необхідно звернутись до психотерапевта, щоб підтвердити або ж спростувати ці здогадки.
У Центрі лікаря Рамзанова ви отримаєте комплексну допомогу при неврозах, панічних атаках, депресіях. Це і лікування за допомогою медичних препаратів (антидепресантів, седативних, транквілізаторів), і психотерапія (групові та індивідуальні сеанси), і фізіотерапія (масажі, акупунктура), і безпечна гіпнотерапія.
Лікар-психотерапевт Андрій Леонідович Рамзанов має великий досвід роботи - понад 40 років результативної практики та сотні позитивних вдячних відгуків від пацієнтів. Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова знаходиться у Дніпрі, проте приймає пацієнтів з усіх міст України. Індивідуальні та групові консультації, якісний та дієвий підхід до кожного пацієнта та поєднання сучасних та традиційних методів лікування, а також великий досвід та професійність лікаря Рамзанова - це запорука гарних результатів у лікуванні ваших проблем.

Просмотров: 17
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама