Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Услуги

Здоровье и красота

Красота и Здоровье ...

Гіпнотерапія - дієвий метод лікування багатьох психологічних проблем
К списку
Описание
img1
1000 грн.
Торг возможен
ID: 187996
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 200-70-70
+38 (050) 510-70-20
www.ramzanov.dp.ua
Андрій Рамзанов
Днепропетровская обл.

Маєте психологічні проблеми? Перебуваєте у стресі, тривозі, стикаєтесь з панічними атаками, безсонням, страждаєте від алкогольної залежності? Є дієві комплексні методи лікування та позбавлення цих проблем.
Психотерапевтичний центр Андрія Рамзанова надає допомогу всім, хто стикається з вище зазначеними проблемами. У переліку варіантів та методів лікування у центрі - гіпнотерапія.
Гіпнотерапія - це особлива форма терапевтичного втручання за допомогою гіпнозу, яка змінює психічний стан, покращує психічний та фізичний стан людини, усуває симптоми певних станів. При застосуванні методу гіпнотерапії лікар-психотерапевт за допомогою техніки гіпнозу вводить пацієнта у стан глибокого розслаблення, високої концентрації, звертаючись до його підсвідомості.
Метод гіпнотерапії є ефективним, дієвим та безпечним, адже у центрі лікаря Рмзанова його проводить лікар, що має понад 40 років успішної практики, тисячі вдячних пацієнтів та освіту і чималий досвід.
Звертайтесь до Психотерапевтичного центру Рамзанова, який працює у м. Дніпро, та вже зараз позбувайтесь проблем і хвороб, які роблять життя безрадісним та неякісним.

Просмотров: 12
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама