Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Мебель

Водоспад по склу в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка
К списку
Описание
img1
1 грн.
Торг возможен
ID: 145184
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 105-42-85
+38 (050) 995-57-17
www.design-moskalenko.com .ua
Роман Москаленко
Черновцы
Черновицкая обл

Настінний водоспад, квартирний водоспад по склу, стіна з води в будинку - це мала частина послуг, які можуть виконати для Вас наші фахівці. Наша компанія - безсумнівний лідер в області аква дизайну. Звертаючись до кращих, ви отримуєте тільки кращі композиції в сфері інтер'єрного аква дизайну.
Виготовляючи декоративні водоспади по склу, ми завжди гармонійно поєднуємо та досягаємо необхідного результату. А саме, стильового напрямку, та вирішення поставленої замовником тематичної спрямованості в інтер'єрі.
Штучні водоспади по склу можуть вдало поділити приміщення на зони або ж акцентувати увагу на собі, візуально виділяючи інтер'єрну композицію підкреслюючи стильовий напрямок в інтер'єрі.
Їх робоча поверхня може бути з обох сторін скла, а за допомогою RGВ освітлення, вони не просто створюють затишок і комфорт в приміщенні, а можуть регулювати тон і візуальне сприйняття інтер'єру.
Створений нами водоспад по склу в інтер'єрі завжди буде виглядати стильно і красиво. Ми використовуємо матеріали з яскраво вираженою текстурою, яка дозволяє передати задум дизайнера і відповідає обраному стильовому напрямку.
Для наших клієнтів ми створюємо унікальні в усіх відношеннях водоспади по склу для будинку. Не залежно від того чи у Вас невелика квартира або навпаки, великий заміський будинок. Не турбуйтеся, наші водоспади гармонійно впишуться в Ваш інтер'єр, професійні дизайнери та декоратори нашої студії зроблять це на вищому рівні.


Просмотров: 326
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предлагайте свои варианты в рабочем состоянии

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам киоск 11м2 возле с-та Класс на Салтовском шоссе.

emarket.co.ua
Киев
73500 грн


Расширенный поиск

Реклама