Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Текстиль

Римські штори
К списку
Описание
img1
900 грн.
ID: 44120
Связаться с автором объявления
Написать автору
(050)237-81-81
(067)830-81-81
www.plusmontage.com/rimsk ie-shtori.html
Віталій
Киев
Киевская обл

Римські штори були винайдені в Італії і поєднують в собі красу класичних штор і зручність сучасних жалюзі. В основі конструкції лежить простий механізм, що складається з кілець і шнурів, розташованих таким чином, що при натягуванні шнура вниз, тканину піднімається вгору, при цьому створюючи рівні складки. Знизу полотно обтяжують для фіксації форми і утримування кромки в одному положенні. Складаючись, штора стягується вгору і утворює горизонтальні шари тканини, що накладаються один на одного. Будучи розправленої, вона перетворюється в рівне полотно, яке відмінно захищає приміщення від сонячних променів. Римськими шторами можна прикрасити не тільки вікна: зі своїм принципом дії і конструкції, вони стають абсолютно незамінними в складних місцях, наприклад, лоджіях. Їх можна вішати на стіни, в дверні отвори або навіть на стелі, а також в таких місцях, куди неможливо вмістити ніщо інше. Не дивлячись на те, що такий спосіб декорування вікон, як прикраса готової римської шторою, самий бюджетний відносно витрати тканини, він здивує Вас своєю нехитрістю, надійністю і здатністю вписатися в будь-який інтер'єр і відповідати заданому стилю.
Пропонуємо Вам купити римські штори: Виїзд майстра із зразками і завмер безкоштовно.
Детальна інформація на нашому сайті.

Просмотров: 369
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Продам 3к кв на ППоле в хорошем районе у метро 23 Августа. 1/5 Две комнаты не проходные, частичный ремонт, можно перепланировать в студию с двумя спальнями

emarket.co.ua
Киев
32000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама