Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Баня/сауна

Японська Баня, Гаряча Бочка Офуро (Японская Баня, Гарячая Бочка,
К списку
Описание
28000 грн.
ID: 97067
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (096) 749-29-66
Юрий
Великий Бычков
Закарпатская обл

Японська баня «Офуро» або «Гаряча бочка» - це дерев'яна бочка, виготовлена з високоякісних порід деревини, з встановленою всередині або зовні пічкою з нержавіючої сталі. Обладнана лавками та огорожею від печки. Всі обручі, болти і шорупи виготовлені із нержавіючої сталі.

Медичний ефект

Завдяки офуро ви забудете про стреси, проблеми серцево-судинної системи і нирок. Відпочинок в Гарячій Бочці зніме болі при ревматизмі і нормалізує обмін речовин. Медики помітили що регулярне відвідування офуро сильно знижує ризик простудних захворювань. Завдяки досить високій температурі через пори з організму виводяться шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною, а зайві кілограми «зварюються» прямо на очах.

Але головна перевага Гарячої Бочки, її практичність і простота використання! При покупці «Офуро» продаетса в повному комплектк і готово до використання! Досить підготувати рівну площадку і забезпечити доступ води. Закинувши шланг з водою в бочку, і почекавши близько години, Ви розпалюєте вогонь у пічці, яка поміщена в бочку і оточена 2-ма тисячами літрів води. Регулюючи кришкою інтенсивність горіння відбувається підігрів води до 40-45оС. Для досягнення максимального ефекту запарьте в гарячій воді сіль і трави! Тепер запрошуйте гостей і незабутній відпочинок Вам забезпечено.

Ми можемо виготовити вам гарячу або холодну бочку тих розмірів та форми, які вам потрібні, в найкоротші терміни, при цьому така бочка вже доставляється повністю зібраною і готовою до експлуатації - ви отримуєте професійно виготовлену та якісну продукцію і найголовніше, вам не потрібно переплачувати, наші ціни - найнижчі на ринку.

Замовити нашу продукцію можливо по телефону,
+38 096 749 2966 ! Чекаємо ваших запитань та пропозицій!

Просмотров: 255
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Европейский/обрезной маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком, ручная роспись. Подробнее смотрите по ссылке!

vk.com
Киев
70 грн


Расширенный поиск

Реклама