Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Инструменты

Генератор електроенергії Kraft&Dele KD145
К списку
Описание
img1
 
ID: 177840
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (050) 673-51-21
Андрій
Луцк
Волынская обл

Генератор електроенергії Kraft&Dele KD145 — це бензогенератор, що оснащений стартером і відмінно підійде для аварійного електропостачання: пічного центрального опалення, будинку, офісу, кемпінгу, промислового обладнання, тощо.
Генератор Kraft&Dele KD145 оснащений процесором, керованим технологією Smart Throttle, який регулює швидкість двигуна відповідно до поточного навантаження. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює на меншій швидкості. Таким чином, агрегат зменшує паливо споживання, подовжуючи термін служби двигуна та збільшуючи час роботи між заправками. Бензогенератор Kraft&Dele KD145 оснащений системою автоматичного регулювання напруги AVR, яка дозволяє значною мірою усунути несприятливі коливання напруги, які можуть бути небезпечними для багатьох сучасних і делікатних пристроїв.

Просмотров: 196
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро куплю автомобиль для себя, вслюбом со состоянии по рыночной цене, рассмотрю как отечественный автомобиль так и иномарку - звоните предлагайте варианты

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама