Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Инструменты

Зарядна станція BLUETTI EB3A 600W/268Wh
К списку
Описание
img1
8800 грн.
Торг возможен
ID: 180487
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (050) 673-51-21
Андрій
Луцк
Волынская обл

Зарядна станція BLUETTI EB3A 600W/268Wh — це компактний павербанк, який легко носити з собою, він забезпечує вихідну потужність 600 Вт Н
Час зарядки BLUETTI EB3A вражає ???? за 40 хвилин він зарядиться на 80% своєї ємності.
Зарядна станція BLUETTI EB3A 600W/268Wh має вбудовані надзвичайно безпечні та довговічні акумулятори LiFePO4. Вони забезпечують 2500 циклів заряджання, перш ніж досягнуть 80% початкової ємності. У разі відключення електроенергії (наприклад, через збої або відключення) ваші пристрої, підключені до станції EB3A, зможуть працювати без перерв ????
☑️ Незважаючи на невеликі розміри, павербанк забезпечує можливість заряджати більшість необхідних пристроїв — смартфони, фотоапарати, бездротові колонки, кулери, проектори, портативні радіоплеєри та ін. Він також не підведе вдома під час перебоїв з електроенергією — особливо в поєднанні з сонячними панелями (продаються окремо).

Просмотров: 77
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама