Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Продукты питания

Розчинна сублімована кава Якобс Монарх (Jacobs Monarch) 400 г
К списку
Описание
187 грн.
ID: 173440
Связаться с автором объявления
Написать автору
Екатерина
Полтавская обл

Розчинна сублімована кава Якобс Монарх (Jacobs Monarch) в економній упаковці 400 грам – один з найпопулярніших товарів від компанії Jacobs. Велика 400 грамова пачка дозволяє істотно економити, отримуючи при цьому якісний кави з чудовим смаком та незабутнім ароматом.

Сировина для виробництва кави Якобс доставляється з Бразилії, Мексики, Африки та країн Південної Америки. Jacobs Monarch – це оптимальне поєднання кавових зерен сортів Арабіки та Робусти, вирощених на безкрайніх кавових плантаціях, залитих екваторіальним сонцем.
Проводиться розчинний Якобс за унікальним методом сублімації. Зібрані кавові зерна спочатку сушать, обсмажують, подрібнюють. З отриманого меленої кави варять кавову гущу, яку потім очищають від ефірних масел, заморожують у спеціальних камерах в умовах вакууму, висушують отриманий субстрат деградаторе і подрібнюють. У результаті виходить розчинна кава Якобс Монарх.

Особливості Якобс Монарх 400 г
Особливості сублімованого кави Jacobs Monarch 400-грамової пачки:

· велика фасовка більш економна;

· висока якість продукції;

· невисока вартість.
Доставка по Полтаві безкоштовна.

Просмотров: 162
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро куплю автомобиль для себя, вслюбом со состоянии по рыночной цене, рассмотрю как отечественный автомобиль так и иномарку - звоните предлагайте варианты

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю у собственника реальную 3 ком. квартиру на Салтовке, возле метро. Интересуют средние этажи, рядом детский сад, школа, транспортная развязка. т

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн


Расширенный поиск

Реклама