Loading...

На главную страницу сайта





Выбрать регион
Товары для дома

Продукты питания

Оливкова Олія Extra Virgin Goccia d'oro - 5 л (ІТАЛІЯ) - ОРИГІНАЛ
К списку
Описание
1298 грн.
ID: 179266
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (067) 876-76-84
Марія
Ковель
Волынская обл

Гуртом і в роздріб. ПП офіційний імпортер оливкових олій та інших продуктів "Goccia D`Oro ™" в Україні. Доставка по Україні будь-якою службою доставки або іншим способом. Ми готові обговорити з вами умови співробітництва. Доставка продукції до складу партнера - безкоштовно при покупці від цілої палети! Шукаємо територіальних представників по Україні. Оливкова олія вищої категорії Extra Virgin отримується шляхом першого холодного віджиму оливок сорту «Сoratine» і «Oliarole», вирощених в районі заповідника Rocche del Roero регіону П'ємонт (Piemonte) , знаменитого своїми винами, оліями і сирами. Зібрані вручну оливки сортуються, після чого віджимають механічнім шляхом за допомогою старовинних гранітних пресів. Оливкова олія Extra Virgin Gostoso нерафінована ідеально підійде для салатів та других страв, які потребують теплової обробки. Також, можливо її використання при приготуванні гарячої їжі. Цей тип оливкової олії має максимальну харчову цінність і не втрачає її протягом 18 місяців, а деякі і до двох років. Його можна використовувати, як будь-яке іншу олію, але краще за все використовувати для приготування соусів і заправки салатів, бо це чисто органічний продукт, який має дуже багато корисних властивостей для здорового способу життя та застосовувати його потрібно таким, як він є. Всі олії Extra Virgin мають максимальну кислотність 0, 5-0, 8% (в перерахунку на олеїнову кислоту) . Також ви можете купити Оливкову олію та інші продукти компанії Goccia D`oro.

Просмотров: 100
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев



Расширенный поиск

Реклама