Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Другие товары

Рулонные шторы
К списку
Описание
img1
247 грн.
ID: 136527
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (066) 500-89-77
+38 (068) 360-89-75
www.rynok.lutsk.ua
Александр
Волынская обл

Модная тенденция в квартирах и офисах - установка ролет тканевых. Сплошная ткань опускается сверху вниз (а бывают варианты, что и наоборот) и тем самым закрывает вас от посторонних глаз. Комната в самый зной не нагревается, а внутри комнаты не выгорают.
Рулонні штори Міні
Міні - найпростіша система ролетів, яка отримала назву через компактність. Може використовуватись для штор шириною до 1, 5 м. Ролети на вікна кріпляться за допомогою шурупів або спеціальних підкладок (для відкривних створок). Для відкривних створок рекомендується фіксація з допомогою лески.
Рулонні штори Стандарт
Ролети Стандарт відрізняються від Міні більшим діаметром труби, міцнішим механізмом та цепочкою. Використовується для широких штор, до 2, 5 м. Це відкрита система, короб не встановлюється. Кріплення може бути як до вікна, так і до стіни на дюбелі.
Рулонні штори Уні
Уні - закрита система ролетів (ролокасета) з направляючими, які бувають плоскі і П-подібні (об'ємні). Короб Уні з плоскими направляючими кріпиться шурупами, а з П-подібними - за допомогою двостороннього скотчу.
Кольори фурнітури ролетів
Основними кольорами фурнітури є білий, коричневий та золотий дуб.
Ціна рулонних штор
Вартість рулонної штори залежить від системи, тканини, ширини. Існує 8 цінових категорій тканин. Якщо довжина штори перевищує 165 см, вартість буде вищою. Термін виготовлення для тканинних ролетів становить від 5 робочих днів.

Просмотров: 219
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама