Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Другие товары

Армійський тактичний кровоспинний джгут турнікет закрутка
К списку
Описание
img1
399 грн.
ID: 177822
Связаться с автором объявления
Написать автору
Дмитрий
Львов
Львовская обл

Армейский жгут турникет кровоостанавливающий тактический закрутка - позволяет быстро и просто наложить жгут самому себе одной рукой.
Принцип работы турникета достаточно прост и напоминает традиционную закрутку обычного резинового жгута.
Не требует подстилающий материи, может накладываться на голое тело.
Длина 92 см
Ширина 4 см
Материал плотная ткань для военной амуниции.
Металлический держатель
Вес: 0.1
Джгут турнікет армійський кровоспинний - високоефективне рішення для зупинки різних видів кровотеч нижніх і верхніх кінцівок. Цей тип турнікету є вибором №1 більшість армій світу, державних і приватних структур військової оборони європейських країн. Забезпечує більш надійну фіксацію текстильної застібки за рахунок збільшення місця кріплення велкро, компресорного коміра, зручної пряжки та застосування маяка, що рухається.
Використання:

Кровоспинний джгут турнікет необхідно накласти вище за місце кровотечі. Ремінь у своїй слід витягнути через скобу до упору, закріплюючи його вільний кінчик з допомогою застібки. Фіксуючий стрижень потрібно обертати поки що кротеча зупинитися. Після цього скобу слід застебнути липучкою і зробити записку про час накладання джгута-турнікету. особливості: мобільність та компактність; виражена кровоспинна здатність; простоті накладання; можливості застосовувати за будь-якої погоди. Характеристики: Довжина у відкритому вигляді: 92 см Матеріал: нейлон + поліпропілен Термін придатності не обмежений Колір чорний Джгут турнікет - джгут медичного призначення для надання першої медичної допомоги в екстремальних медичних установах, машинах швидкої допомоги, похідних туристичних розумів під час воєнних дій та інших екстремальних ситуацій. Показання для використання: Для тимчасової екстреної кровоспини при накладенні на руку або ногу пораненої людини. Накладається у випадках, коли зупинити кровотечу іншими засобами неможливо. Джгут турнікет – сучасний, компактний та високоефективний засіб для зупинки кровотеч будь-якого типу та ефективності. Він підходить для зас

Просмотров: 102
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама