Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Товары для дома

Другие товары

Горщики для розсади і квітів - пріоритет мaгaзину аксесуарів для росл.
К списку
Описание
 
ID: 177843
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (068) 378-10-50
www.gorshok.shop
Менеджер
Киевская обл

Широкий асортимент якісної продукції за оптовими і роздрібними цінами, від вітчизняних і зарубіжних виробників для догляду та вирощування рослин пропонує «Горшок.Шоп»: практичні і недорогі горщики для рослин, для розсади, пластикові, різної форми і розміру, інші аксесуари (теплична плівка, крапельна стрічка, касети для розсади і т.д.).

Український Інтернет-мaгaзин «Горшок.Шоп» багато років спеціалізується на продажі квіткових горщиків. Складські приміщення «Горшок.Шоп» знаходяться у Західній Україні. В пріоритеті - продаж продукції з країн Євросоюзу: Польша, Венгрія, Франція. Парадоксально, але високоякісні польські горщики для квітів у ціні набагато нижчі за aнaлoгічну українську продукцію.

Квіткові горщики, горщики для розсади, касети для розсади, плівка теплична та інша продукція для саду та городу від знаних європейських брeндів FLOSER, TEKU, Siplast, ROKO, KLODA, CenterPlast та інших має підвищений попит у українського споживача. Продукція «Горшок.Шоп» ідеально підходить для рослин, вирощуваних в тепличних або домашніх умовах. Така продукція користується великим попитом у професіоналів і городників-любителів.
Спеціальні оптові пропозиції від «Горшок.Шоп» будуть цікавими для українських інтернет-мaгaзинів, тепличних господарств, великих та малих садових господарств, для приватних теплиць та городів, квітникарям.

Телефон для консультацій та замовлень:
+380 (68) 378-10-50 (Київстар)
+380 (50) 708-21-51 (МТС)

Просмотров: 86
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Куплю недорогую гостинку на Салтовке, Северной Салтовке, можно с ремонтом и без, с общей кухней по реальной цене.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама