Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Работа

Работа в свободном ...

Предлагаю работу

Пропозиція для шукачів роботи в Інтернеті
К списку
Описание
Фото 0
nophoto
4500 грн.
ID: 150420
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (097) 903-71-25
Оксана
Киевская обл

Потрібні онлайн менеджер по роботі з клієнтами в компанію. Оплата відрядна: % + премії. Середня зарплата 800-10000 гривень в місяць. Вимоги: вік від 21 року, наявність ПК, ноутбука і виходу в інтернет, навченість, лояльність до продукції і бажання заробляти. Обов'язки: розміщення інформації в соц. мережах про акції та новинки компанії, про нові вакансії, спілкування з клієнтами, співбесіди по електронній пошті, пошук нових співробітників. Умови: офіційне оформлення, зайнятість від 3-4 годин на день у зручний для Вас час, можна поєднувати з основною роботою або декретною відпусткою, навчання за рахунок компанії в режимі онлайн, кар'єрне зростання, знижка на продукцію до 20%, знижка на закритих розпродажах, подарунки від компанії для нових співробітників. Також є можливість побудувати свій бізнес, який передається у спадок.

Просмотров: 143
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама