Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Недвижимость

Коммерческая недвиж...

Другая коммерческая...

Візуалізація житлових та комерційних приміщень
К списку
Описание
img1
1 грн.
ID: 183801
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (095) 300-44-94
Наталія
Киевская обл

Вас вітає візуалізатор 3D приміщень! Я готова виконувати візуалізацію вашого житлового чи комерційного приміщення згідно з Технічним Завданням від дизайнера або по вашим фотоприкладами. Можливі 3 кола правок, до 30% змін для кожної сцени. Зроблю рендер 3 картинок у високій якості, роздільністью 1920х1080. За вашим запитом також можу зробити крупний плани або вид зверху. Ви отримаєте дуже реалістичну візуалізацію вашого приміщення. Терміни виконання залежать від обсягу та складності вашого інтер'єру. Я готова відповісти на всі ваші питання і вирішити сумніви в конструктивному діалозі. Не соромтесь писати

Просмотров: 34
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Рассмотрю первые и последние этажи - в приоритете кончено средний, в любом состоянии, возможно с долгами, порядочность гарантирую.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Приглашаем на работу активных, целеустремлённых людей, желающих построить карьеру в сфере недвижимости.Ваши доходы зависят только от вашей активной работы!

emarket.co.ua
Киев
10000 грн


Расширенный поиск

Реклама