Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Готовые конструкции

Виготовлення металоконструкцій. Ковані вироби на замовлення
К списку
Описание
img1
 
ID: 165725
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (067) 327-20-50
www.planeta2000.com
Андрій
Киевская обл

Виготовлення металоконструкцій на замовлення. Наше підприємство має великий досвід виготовлення індивідуальних металовиробів. Виготовимо будь-які ковані металеві вироби за індивідуальними кресленнями. Художні вироби з металу: огорожі, ковані ворота, предмети інтер'єру та багато іншого. Такі ковані металеві вироби стануть родзинкою вашого будинку. Виготовлення металоконструкцій, які відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю експлуатації. При виготовленні будівельних металоконструкцій враховуються всі вимоги та норми, що дозволяє гарантувати стовідсоткову якість готових виробів. Монтаж і збірка металоконструкцій в Києві та Київській області. Швидко, якісно, за вигідною ціною. Чекаємо ваших заявок за вказаним телефоном. Із задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять. Телефонуйте!

Просмотров: 136
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Предоставляется большая база, бесплатная реклама, гибкий график, высокий процент, возможность заработка с первого дня работы.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Ищу офис на покупку для себя у собственника, без посредничества. Рассматриваю разные варианты.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Строго без посредников рассмотрю все варианты комнат! Расчет в любой валюте - рассмотрю покупку проблемной недвижимости или без документов!

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама