Loading...

На главную страницу сайта

Выбрать регион
Строительство и рем...

Строительные и отде...

Лакокрасочные матер...

Барвник (пігмент) для бетону Qcolor 2кг (Польща)
К списку
Описание
img1
150 грн.
ID: 160005
Связаться с автором объявления
Написать автору
+38 (098) 687-85-38
+38 (050) 143-69-49
Вадим
Луцк
Волынская обл

Колір чорний, коричневий, жовтий, червоний.
Пігмент для будівельних розчинів і бетону
виготовлені на основі оксидів заліза
характеризується дуже високою потужністю забарвлення
він стійкий до світла , не піддається ополіскуванню внаслідок опадів
-Особливості: Пігмент Qcolor базується на пігменті заліза. Це дрібнозернистий порошок, який характеризується дуже високою потужністю забарвлення. Неорганічні пігменти також характеризуються тим, що вони не розчиняються у воді, стійкі до світла і не піддаються ополіскуванню внаслідок опадів. Пігмент не впливає на цементне склеювання, це не впливає на міцність і міцність бетону. Qcolor рекомендується для фарбування різних видів бетонних виробів. Вони ідеально підходять для фарбування цегли, клінкеру, бруківки і ажурних дощок. Він чудово працює у наданні кольору штукатурці та фасаду. Пігменти Qcolor також використовуються при фарбуванні пластмас. -Дозування: Змішуємо пігмент Qcolor у пропорціях від 3 до 8 кг пігменту на 100 кг цементу, в середньому 2 кг на 25- 50 кг цементу. Відтінок отриманого кольору залежить від кількості пігменту. Пігмент повинен бути ретельно змішаний з цементом та іншими компонентами, наприклад, з піском або агрегатом. Пігмент слід змішувати приблизно 15 хвилин. Чим довше вона змішує, тим більш рівномірним і інтенсивним стає колір. Колір бетону також залежить від кольору цементу, агрегатів та інших компонентів. Залежно від кольору ми вибираємо кількість використовуваного пігменту, тому кількість пігменту завжди треба регулювати індивідуально. Якщо ми хочемо досягти бажаного ефекту, пігмент необхідно дозувати за вагою. Упаковка: мішечок 2 кг

Просмотров: 275
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
75% арабика,25% робуста Кофе замечательно взбодрит, доставит массу удовольствия от каждого глотка и покорит вас своим божественным ароматом.

sardonix.com.ua
Киев
82 грн
Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Быстро ищу на покупку для себя цоколь, можно с ремонтом и без ремонта. Варианты по красной линии в предпочтении, можно без коммуникаций.

emarket.co.ua
Киев

Разместить рекламу
Прикрепленные изображения
Жду предложения по телефону. Быстрый расчет, деньги на руках, рассмотрю все варианты покупки любой планировки в том числе и малогабаритки.

emarket.co.ua
КиевРасширенный поиск

Реклама